Poštovani, ja sam evica od prošle godine imam problem sa ešerihijom koli. Do sada me je lečio samo lekar opšte prakse i to prvo lečenje je trajalo od oktobra prošle godine do marta ove godine. Nakon urađene urinokulture prepisao bi mi tri antibiotika nakon čega bih radila kontrolnu urinokulturu a rezultat bi bio neka druga bakterija pa ponovo antibiotici i tako sam se ja praktično lečila pola godine dok se nisam rešila bakterija. Od pre mesec dana ponovo imam ešerihiju, ponovo sam pila antibiotike i po litar i po čaja protiv bakterija u mokraći i ona se ovog puta spustila na 5. 000, a ja od juče ponovo imam simptome (konstantno pečenje i svrab) koji ukazuju da je opet prisutna u većem broju. 2005 god sam imala operaciju i urađena mi je totalna histerektomija. Jednom godišnje radim uz abdomena i male karlice tako da znam da mi je bešika i mala karlica ok. Čula sam za vakcinu protiv ešerihije koja se pravi na torlaku pa me zanima šta je potrebno da uradim da bih je dobila.

    Odgovoreno: 05. 12. 2012.

Komentari na pitanje: #108747

    • Poštovana Evice,
      nadam se da ste rešili problem bakterija. Ukoliko ne daj bože problem i dalje postoji želim da znate da postoji čaj koji moja porodica pravi preko trideset godina i koji daje neverovatne rezultate. Posle nedelju dana bi se zbunili i vi i vaš doktor. Pozovite ukoliko problem postoji 0692144664
      S poštovanjem
      Milić David