Imam 28 god. , imao sam operaciju ingvinalno-scrotalne hernije pre 6 dana, radjena operacija po lichtenstein-u, otvorena sa 5-6 cm reza sa mrezicom, levi scrotum je nakon operacije prvo otekao i bila je neka tecnost, zatim se polu-stvrdnuo i povecao, zatim je malo splasnulo, a zatim opet malo otekao i dobio vise slobodne tecnosti, testis je bio normalan na pocetku, sada se malo stvrdnuo i uvecao, na moje pitanje o tome, hirurg mi je odgrovorio da je to normalo, a ako ne prodje u roku od dve nedelje da sam u problemu, voleo bih za savet sta da radim da bih to sanirao da ne dodje do jaceg problema, a inace lokalni doktor nece da mi da uput za urologa iz razloga sto smatra da treba cekati dve nedelje, nije mi jasno kako cu proci bez stete po testis ako 2 nedelje ne lecim ociglednu bolest, takodje nemam novaca za privatne urologe?

    Odgovoreno: 02. 12. 2012.
    • Poštovani,
      To se desava kod operacija preponskih kila.
      predlazem da uzimate: chymoral forte drageje, oxymax kapi /60 kapi u 2 litra vode/ i c 1000 jednu tabletu posle rucka.
      ovo drugo je tecni stabilizovani kiseonik.
      prilikom lezanja podignite karlicu i noge kako bi se venska krv lakse vracala iz skrotalne regije.
      videti na www. Suplementi-srb. Com