E ovako. Pre oko mesec dana, pojavila mi se blaga bol u desnom testisu i mislim da je počelo nakon masturbacije. I ta bol je trajala oko dve nedelje, nakon čega sam otišao kod lekara i hvala bogu, zakazali su mi za 15 decembar: d ne mogu da napipam nikakvu kvržicu, i povrsina testisa je glatka. Mada mozda je u pitanju varikokela. Elem, takodje pojavili su se novi simptomi. Blaga bol u desnoj preponi, i iznad prepone na mestu slepog creva, ili debelog creva. I tu ponekad kao da imam nesto medjutim ne mogu da napipam taj bol. Takodje, primetio sam da mi je, nakon kratkog sedenja, donji ves mokar jer se zadnjica vise znoji tacnije anus. A na nemam nikakvih promena na njemu. . . Pa sad, šta mi je!?: d dok dočekam zakazani pregled kod urologa mislim da ću da se okozim: d

    Odgovoreno: 29. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Treba iskljuciti pocetnu preponsku kilu i eventualno suljeve, iako
      mislim da se kod vas radi o zapaljenju prostate.
      do pregleda kod urologa mozete koristiti paraprotex, probiobalance i digestive enzymes tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com.