Postvani! Imam problem, cini mi se da mi se levi testis okrenuo. Pokusao sam da ga vratim i uspeo sam, ali mogu da ga okrecem kako zelim. Ne znam koji je prirodan polozaj i ne znam da li sam ga okrenuo na pravu stranu. Zelim da mi kazete da li da odem kod lekara, ili je svejedno kako ce stojati testis? Plasim se da nije nesto ozbiljno! Hvala unapred!

    Odgovoreno: 29. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Javite se sto pre urologu jer ce te napraviti torziju krvne peteljke testisa a to ne bi bilo dobro.
      on ce pregledom tacno utvrditi o cemu se radi i da li taj testis treba malom operativnom
      intervencijom fiksirati.