Postovani doktore, imam 19 godina i poslednje 2 godine pri masturbiranju i orgazmu ne dolazi do izbacivanja sperme, takoreci je nema, dozivljaj orgazma je normalan ali sperme nema pa me interesuje sta je moglo da prouzrokuje ovo, nisam se mnogo brinuo zbog toga ali me to sad bas brine. Ranije je sve bilo kako treba, normalno sam izbacivao spermu. Sada kada sam uzbudjen nekada bez masturbiranja iz penisa mi izlazi neka lepljiva providna tecnost. Bojim se da je problem mozda do laptopa koji sam jedno vreme drzao u krilu i zagrevao mi je taj deo dok nisam cuo da to ne treba da radim. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 29. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Odradite briseve uretre na bakterije, gljivice, trihomonas, hlamidiju i obe mikoplazme.
      ako to bude uredno, onda odradite i bris na gonokok.
      na infekciju upucuje sekret koji opisujete.