Postovani doktore, imam 34 godine. Kada opipam levo jaje pod prstima osetim u blizi istog kao neko zadebljabe ili kao da je taj kanal sto vodi od jaja umrsen u cvor. Kada malo jace stisnem isto boli kao da me je neko udario, "da mi ispadnu oci". To se sve pojavilo od pre 4 godine, nisam isao kod lekara. Sta to moze biti i da li moze uticati na suprugu jer smo imali problem da zatrudni ali da ne moze da iznese preko 8'me nedelje, da li to možda ima samnom neke veze?

    Odgovoreno: 30. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Trebalo bi da se javite urologu na pregled i da se uradi ultrazvuk testisa.
      ako supruga gubi plod da vidi sa ginekolozima, koji je razlog.
      to nije vasom krivicom.