Postovani. Od oktobra 2012 imam natecen levi testis. Dok pijem antibiotike i primam injekcije sve je u redu. Po zavrsetku terapije nakon mesec dana ponovo mi se javi otok i boli me na dodir. Zadnji put sam primao gentamicin i pio sam rifamor i to mi je najvise pomogla i nakon 3 meseca opet osecam bol. Da li da idem gde dalje? Bol osecam i u stomaku, otprilike kako ide mokracni kanal ili je to semenovod, ne znam bas. Hvala i molim vas da mi odg. I da me uputite sta da radim.

    Odgovoreno: 29. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Tesko je bez klinickog pregleda reci o cemu se radi.
      nadam se da vam terapiju ordinira urolog i da je ultrazvuk testisa odradjen.
      u obzir, pored orhiepididymitisa, dolazi i stanje posle torzije testisa, koje mozda nije
      prepoznato.