U napred se zahvaljujem na odgovoru. Imam problem sa upalom prostate, imam 26 godina. Bio sam kod urologa na pregledu i dao mi je da pijem pro-state power od calivite sto mi je dosta pomoglo i smanjilo upalu a sad pijem vital man. Dva puta sam dao spermu na analize i nemam nikakvu bakteriju. Da li bi mozda trebao i urin ili krv na pregled da dam? Imam problem sa odrzanjem erekcije a imao sam i bolove zbog upale koje vise nemam. Da li moze stitna zlezda da utice na upalu prostate posto imam problem sa njom i da li moze kandida da izazove upalu? Citao sam da i alergija na hranu neku moze da izazove a ja sam na dosta stvari alergican? Hvala puno.

    Odgovoreno: 29. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Posto vec pijete calivitine preparate, pored ovoga sto uzimate, uzmite i paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      laboratorijske analize mozete uraditi.
      stanje sa erekcijom ce se popraviti po saniranju infekcije.