Pvako, prilikom stavljanja kondoma dolazi do padanja penisa, glavic je mekan i ne mogu da vodim ljubav sa devojkom, tj nece da udje, i tako vec duze vreme. . . Problem nije psiholoske prirode sigurno, ali traje dosta dugo. . Prilikom masturbacije je sve ok, ali prilikom odnosa zakaze. . Pominjali su mi neke suplemente i cijalis, pa kakvi su to suplementi? Hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Ako je uredu pri masturbaciji onda je problem psiholoski.
      probajte bez kondoma.
      od suplemenata koristite: rhodiolin, panax ginseng i vitalman.
      cialis ili levitru koristite povremeno.