Ovako, imam 17 god, nisam imao polni odnos, mada sam pokusavao od sesnaeste godine. Problem je nedovoljna cvrstina, a i tokom oralnog sexa ponekad spadne. . I tako vec godinu dana. . Glavic je mekan i kad je dignut, prilikom masturbacije penis ima dovoljnu cvrstinu, ali kako da kazem, dok ga malo brze forsiram. . . Molim vas za pomoc, sta da pocnem da koristim da bi problem nestao?

    Odgovoreno: 29. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Predjite na ishranu po krvnim grupama i sto vise voca i povrca.
      redovno uzimajte suplemente /rhodiolin, c 1000, panax ginseng, vital man/,
      a povremeno inhibitore pde5/cialis, levitra/.
      videti na www. Suplementi-srb. Com