Pozdrav postavani, imam jedan problem vec duze vreme, pa me interesuje dali moze i ako je moguce na koji nacin resiti sledecei problem?! Kao sto rekoh imam vec duze vreme problem u sexu tj prebrzo dolazim do vrhunca, sto bas i nije uredu, kako resiti taj problem? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 29. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Sve sto nadjete na internetu o tome procitajte.
      upraznjavajte vezbe koje se predlazu stalno.
      obavezno koristite masti lokalne anestetike pre odnosa.
      obavezno koristiti kondom.
      zadnja instanca klinicki psiholog.
      koristiti kamagru i suplemente /rhodiolin, stress managament b complex, c 1000 i panax ginseng/.
      videti na www. Suplementi-srb. Com