Postovani vec cetiri meseca imam postojani nagon za mokrenje, bez bola i peckanje i bez bakterije. Stomak mi je naduven i imam neki pritisak u dolnjem delu na besiku. Nalazi svi uredu svi moguci brisevi, mokraca, krv, eho, ginekoloski u redu, bubrezi isto samo malo zadebljenje besike od 6mm. Pre 15 dana sam pila palin na svoju ruku doktor kaze nije za antibiotik. Molim vas recite mi sta da uradim jer mnogo mi stvara pritisak.

    Odgovoreno: 30. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Uradite endoskopski pregled debelog creva.
      koristite paraprotex i probiobalance tablete, sirup organic noni i tab. Meal time.
      videti na www. Suplementi-srb. Com