Postovani dr. Molim za misljenje, posle operacije varicocele obostrane proslo je 4 meseca, dr opste prakse mi je rekao da cu dobiti verovatno bruhove u ingvin. Kanalima, , , , , , i da mozda mogu da izbegnem operaciju tako sto cu raditi trbusnjake, da li je to tacno, i da li smem da radim trbusnjake zbog varikocele, spermogram je i dalje los, hvala unapred

    Odgovoreno: 29. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Ako je proslo cetiri meseca od operacije, onda mozete raditi trbusnjake.
      zasto bi posle operacije varikocele dobili preponske kile?
      spermogram ce se popraviti ako su varikocele bile uzrok losijeg spermograma ali je vreme jos kratko.