Postovani, posle odnosa mom vereniku su se pojavile sitne crvene tackice na vrhu penisa. Zanima me koji su sve uzroci nastanka tog crvenila u vidu tackica i da li je to nesto ozbiljno? Inace, on nikada nije bio kod urologa, tako da me zanima i koji je osnovni pregled muskarca koji ode kod urologa? Da li treba da odradi i neke briseve? Unapred zahvalna na odgovoru, biljana

    Odgovoreno: 12. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Treba da uradi briseve sa promena na bakterije i gljivice.
      tada ce se znati koja je klica uzrocnik ovih promena i
      koju terapiju treba primeniti.