Volumen - 3 ml izgled - belicast ph - alkalne spermatozoidi - 86. 000. 000 pokretnih spermatozoida (posle 30 min) - 30% slabo pokretnih spermatozoida - 30% nepokretnih spermatozoida - 40% likvefakcija posle 30 min - potpuna fruktoza - n pozitivna spermokulturom izolovan je staph. Aureus u malom broju. Interesuje me kakvi su mi rezultati sperme i da li je sve uredu jer jos uvek nemam naslednike. . . Porodicu. Hvala unapred

    Odgovoreno: 08. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Sto se tice broja i pokretljivosti, to je dobro.
      niste nista naveli kakva je gradja/oblik/spermatozoida a to je takodjer mnogo vazno.
      u spermokulturi je izolovan zlatni stafilokok i to treba da se leci. Posle antibiotske terapije koja ide po
      antibiogramu, predlazem paraprotex i ac zymes sest meseci.
      za vise mi se mozete obratiti na moj meil: bocokic@gmail. Com