Dejan 23 godine, pa objasnite mi molim vas jel postoji neki antibiotik ili da primam penicilin, on je univerzalni lek za polne bolesti zar ne? Predhodno sam postavio ovo pitanje ( (: molim vas hitan odgovor postovani doktore. Ovako. Pre vise od mesec dana imao sam odnose sa jednom devojkom, 3, 4 dana nakon toga pojavili su mi se simptomi peckanje na penisu, zuckasti secret svako jutro. Poceo sam da pijem tablete doksiciklin 2 put dnevno 10 dana i prestalo je. Odmah kad sam prestao da pijem tablete javi se blago peckanje i blagi secret, veoma malo. Sta da radim a da ne idem kod doktora, jer devojka koja je bila samnom mi je pokazala rezultat od papa test i sve je bilo ok. I imam jednu belu flekicu na glavicu, kao tackica. Objasnite mi molim vas. Dejan, 23 godine) ) ali nisam dobio konkretan odgovor, ja znam da treba da idem kod doktora, vec zelim da vas pitam ako ste doktor sta bi uradili, sta bi mi prepisali? Odgovorite. Imam 2 bele tackice na glavicu, sta je to?

    Odgovoreno: 07. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Da i ja sam vam lepo odgovorio da uradite potrebne briseve da se ne ide lekovima napamet.
      i rekao sam vam da treba i partnerka da se leci ako se izoluje polno prenosiva klica a odnosi
      da vam budu sa zastitom.
      i neznam sta vam jos nije jasno.