Pozdrav imam par tackica kao bubuljice na glavicu, tj nalaze se na prstenu glavica gde se glvic zavrsava sa gornje strane, kao da je se upalilo jer pri dodiru boli jako, prvi put sam ima ali samo jedu medjutim sada ih ima vise. Neznam sta da radim. Izgledaju kao bubuljice koje bole kada pipnem. Imam i simptome suge jer imam bubuljice izmedju prstiju, po stomaku i tabanima. Isao sam kod specijaliste u svedskoj i rekli su mi da je moguce da je suga ili sifilis jer imam i te simptome, navodno bubuljice se javljaju po telu kad se ima sifilis ili suga. Neznam sta da radim, ovim ovde doktorima neverujem pa molim za pomoc dok nedodjem u srbiji. Sta da radim?

    Odgovoreno: 06. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Za sifilis postoje testovi i analize kojima se dokazuje.
      suga mnogo svrbi pa bi se mnogo cesali.
      potrazite tamo u svedskoj koznog doktora ili nama posaljite sliku promena.
      slike posaljite na moj meil: bocokic@gmail. Com