Zdravo, treba mi vaš savet. Prvo mi se desni testis uvećao i onda sam osećao, ne mogu reći bol, nego neprijatnost. Otišao sam kod urologa i onda mi je ona rekla da je sa mojim testisima sve u redu i da je u pitanju neka mala upala. Kada mokrim, kada imam ejakulaciju, nemam bolove niti me nešto pecka. U spermi i mokraći sve je normalno. Ali mi se taj mali otok već mesecima nije mako i povremeno osećam neprijatnost. , nekad više nekad manje. Da li je to normalan tok bolesti, ili treba što pre da odem kod doktora?

    Odgovoreno: 06. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Ako vas je vec pregledao urolog koji nije nasao otok testisa, onda vi verovatno samo imate utisak
      povecanja-otoka testisa, najverovatnije zbog upale prostate.
      predlazem da u narednih dva meseca koristite paraprotex i probiobalance tablete,
      koji treba da saniraju upalu.
      videti na www. Suplementi-srb. Com