Imam stalno prisutnu krv u urinu, koja je ovako nevidljiva ali pokazuje se kroz laboratorijsku analizu. Pokusavala sam da pijem antibiotike ali opet isto pa je nefrolog rekao da imam neki problemcic sa bubrezima ali da to nije strasno da samo treba kontrolisati. Desavalo mi 2-3 puta da ja krv u urinu i vidim, a to je bilo nakon prehlade i imala sam infekciju u urinu pa su tada antibiotici pomagali. Kazite mi koliko je sve ovo ozbiljno, zasto imam tu prisutnu krv i sta da radim da ona nestane? Moram napomenuti da ne pijem dovoljno tecnosti, mozda je i to problem?

    Odgovoreno: 06. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Morate se javiti urologu na pregled da se obave sve potrebne pretrage /od laboratorijskih, bakterioloskih, ultrazvucnih
      pa i cistoskopija mozda/.