Postovani doktore, ili doktorko, imam 36 godina i imam problema sa erekcijom jer uzimam antidepresiv actapax 20 mg (jednu tabletu ujutru) i bromazepan od 3 mg lek za smirenje (ujutru i posle podne pola tablete, uvece pre spavanja celu) . Pre uzimanja ovih lekova imao sam normalnu erekciju, ali sam morao da ih uzimam jer bolujem od depresije i opsesivno kompulsivnog poremecaja i lekovi mi negativno uticu na erekciju i potenciju. Osim toga imam i povisen krvni pritisak. Lekove uzimam od 17. 7. 2012. Da li postoji neki lek koji bih mogao da uzimam za erekciju (polni organ mi se digne do pola sto je dovoljno za masturbaciju ali nedovoljno za seksualni odnos) a da ne dodje do interakcije izmedju lekova, jer cu actapax i bromazepan uzimati sigurno dve godine, a povecace mi se i doza. Pozdravljam vas i zelim puno uspeha u zivotu i radu

    Odgovoreno: 07. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Stalno mozete koristiti rhodiolin kapsule, panax ginseng tablete i vital man tablete.
      povremeno uzimajte levitru /jednom do dva puta nedeljno/.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #107543

    • Poštovani dr htela sam da postavim pitanje, Majka mi pije lek actapax. 7 dana je pila po pola a osmi dan celu, Posle toga je počelo jako zujanje u glavi ona je sada prestala da pije taj lek i još uvek već 5 dana i dalje zuji. Šta treba da radim jer joj je osećaj neizdržljiv. Hvala pozz