Postovani imam mucnine skoro svaki dan vec neko vreme i svi doktori mi govore da je to zbog kamena u bubregu. . . Imao dva od po 5 mm jedan izbacio pre dva meseca. . . Te mucnine su mi i kad imam bolove, ali i kad nemam. . . Da li je i vase misljenje kao njihovo, jer nijedan doktor nece da mi da uput da pregledam zeludac?

    Odgovoreno: 05. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Za mucnine se javite gastroenterologu a obavezno pre toga uradite test na
      helico bacter pylori.
      za kamen uzimajte dosta tecnosti i ako ne mozete da ga izbacite, onda idite na razbijanje.