Postovanje doktore, imam problem koji mozda iz vaseg ugla i nije problem naime sa devojkom sam oko godinu dana i u pocetku sto se odnosa tice sve je bilo super, nakon pola godine se desilo da kad smo trebali da spavamo nisam nikako mogao da imam erekciju, sto me je zabrinulo iskreno jer nisam pusac nepijem alkohol i slicne stvari koje mogu da izazovu takvu pojavu, proslo je nedelju dana da nismo imali odnose zbog mojih obaveza i opet je sve bilo super oko 2 meseca i opet se desilo, mislim da je problem na psihickoj bazi ali kako god da je voleo bi da ga resim, unapred zahvalan

    Odgovoreno: 05. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Dobro ste rekli da je na psihickoj bazi.
      to morate sami razresiti.
      ne mislite mnogo o tome i ne opterecujte se.
      mozete koristiti prirodne stimulanse: panax ginseng /zen sen/, rhodiolin /rodiola rosea/ i vital man.
      videti na www. Suplementi-srb. Com