Poštovani, več dva meseca me peče kad idem na vodu, kod lekara sam napravio sve testove od klamidije, gonereja-triper, mikroplazme, ureoplazme, sanford sve je bilo negativno. Urolog mi je dao terapiju ciprobay 4 nedelje diagnoza prostatitis. Smanjilo se je mokrenje ponoči ali još uvek imam čudan osečaj kad mokrim i iznutra penisa me boli ustvari i dalje peče a i vrh penisa koren mi jako čudno izgleda, zanima me jel normalno ta zadebljana kožica na vrhu, molim vas za savet

    Odgovoreno: 05. 11. 2012.

Komentari na pitanje: #107477

    • Nebrini nista ti nije samo glupost koju si primetio na glavic to je zbog seksa