Od puberteta imam problema sa bolovima u testisima, najcesce u lijevom (ukoliko nemam ejakulaciju nekoliko dana) , bol postane nesnosna i lijevi testis promijeni oblik, u dnu kao da je nadodan dio velicine 1-1. 5 cm i siljat (kao piramida) i vrlo bolan na dodir, poslije ejakulacije bol se smanji i nakon nekog vremena skoro potpuno nestane ali u zadnje vrijeme cini mi se osjecaj nelagode ne nestane potpuno. Isao sam nekoliko puta doktoru, urologu ali njima nista nije izgledalo sumljivo imate li ikakvu ideju zbog cega imam ove probleme. Pozdrav

    Odgovoreno: 04. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Bez pregleda je tesko reci o cemu se radi.
      moguce je da se radi o nekoj infekciji epididimisa ili prostate a
      kod hirurga proverite da se ne radi mozda i o preponskoj kili.