Moji problemi su poceli pre dva meseca, prvo mi je bio blagi bol u testisima i pojava smedjeg ejakulata. Posle uradjenih analiza sve je bilo negativno (crp, sendimetacija, krvna slika, brisevi uretre na hlamidiju, gljivice, bakterije, psa. . .) . Odnosno nadjene su neke bakterije i odradjen je antibiotikgram. Dobijo sam antibiotike, ali cim sam poceo da ih uzimam meni je bilo sve gore i gore, a crp mi je bio uvecan 6 puta, ali je sedimentacija bila normalna. Bol je poceo da se siri i da me bole ledja (predeo bubrega) i predeo pubicne kosti, pa je cak pocelo da prelazi i u prepone. Otisao sam po drugi put kod urologa u urgetnoj urologiji i posle detaljnog pregleda (bez ultra zvuka, a prvi pregled je bio samo na osnovu mojih nalaza bez pregleda) , ustanovljeno mi je (rektalnim pregledom) da imam nebakterijski prostatitis. To je ustanovljeno zato sto mi antibiotici posle 12 dana nisu nista pomagali. Doktor mi je prepisao prostanol uno, tamsol, diklofenak cepice i caj od korena koprive. I meni je za divno cudo posle dva dana mnog, mnogo lakse. Ali od kada mi je postalo lakse poceo sam da gubim abnormalno na kolicini ejakulata. Doslo je do toga da mi izlazi samo voda. Moje pitanje je da li neki od ovih navedenih prirodnih i neprirodnih lekova moze da dovede do tog stanja, a ako ne sta dalje da radim. Da li ce to proci posle odredjenog vremena ili moram opet da idem kod urologa sad i zbog toga. Unapred hvala

    Odgovoreno: 04. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da pored lekova koje pijete uzmete i:
      paraproteks tab. 2x1 pre jela
      probiobalance tab 1 dnevno sazvakati
      sir. Organic noni 2x1 supena kasika pre jela
      najverovatnije da je doslo do superinfekcije gljivicama roda candida.
      videti na www. Suplementi-srb. Com