Postovani, treba bi vase misljenje. Prije otprilike 10-ak dana dobio sam posekotinu na penisu, slucajno prilikom depiliranja, s tim da je koza bila prije malo crvena ali nisam obracao paznju mazao sam kremom pa se smirilo. (ocistio sam alkoholom i namazao obicnom kremom) . Takodje i posjekotina se smirivala polahko. Jedan dan sam masturbirao, ujutro sam se probudio i pojavila se ranica na penisu, odrzavao sam normalnu higijenu itd nisam obracao paznju. Nakon toga ovaj vikend sam imao odnos s zarucnicom, pricao sam s njom ona nema nikakvih upala. Medjutim ova 2 dana me to poprilicno iritira jer me malo pecka i nece rana da zaraste, bio sam u apoteci i dali su mi gentamicin mast. Nisam u prilici da odem doktoru jer zivim u sarajevu, a ovdje u mostaru studiram pa jos nisam regulisao zdravstveno. Da i na preponama osjetim s lijeve i desne strane po dvije loptice jednu ispod druge, ne primjete se nego sam napipao i prilikom sjedenja duzeg osjetim malu bol. Rana: je crvena okolo i u sredini ono kao otvoreno. Oko rane se pojavila 2-3 mjehurica. Evo u prilog cu staviti sliku. Mlad sam i nikad nisam mjenjao partnericu, ova zarucnica mi je prva (ona je nevina, i drzi do higijene bas) , imamo samo oralni odnos. Mislim da sam naveo sve bitno u toku ovih 10 dana koliko imam problem, pomalo se brinem jer sam svasta procitao na internetu. Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 04. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Uzmite jedno pakovanje ciprofloxacina /2x1 kapsulu/ i koristite mast koju imate.
      dok ne zaraste imajte odnose sa zastitom.
      nije nista ozbiljno.