Postovani postavio sam pitanje vec pre mesec dana i ono glasi: , , postovani imao sam sexualne odnose samo sa jednom devojkom, sa zastitom i bez, i sada ima vec 2meseca kako mi na samom vrhu polnog organa tamnija boja, krug oko 2mm oko mokracne cevi. . Sta bi to moglo da bude i jel opasno nesto??? Hvala odg je poštovani, uzmite bris uretre na bakterije i gljivice. Lecenje po nalazu. Pozdrav" dobio sam odgovor i hvala, e sad zanima me, posto sam uradio bris uretre i dobio sam sledece nalaze: , , koagulaza negativan staphylococcus (mali broj) " i odneo to dermatologu koji mi je dao triderm kremu i nakon 7 dana koriscenja crvenilo je ostalo i dalje, i opet sam otisao i dali su mi palitrex i posle 7 dana crvenilo je i dalje prisutno. . Danas sam isao i nisam nista dobio da pijem niti da mazem iako je crveno, ne znam sta da radim i zeleo bih da nestane crvenilo pa me zanima vase misljenje i sta da uradim? Hvala

    Odgovoreno: 04. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Antibiotike vise nemojte koristiti.
      pored triderma koristite i kansen mast.
      uzimajte i paraproteks tablete i ac zymes kapsule.
      popijte po jedno pakovanje. Tu imate za dva meseca lecenja.
      videti na www. Suplementi-srb. Com