Pozdrav, htio bih da mi prevedete dijagnozu od urologa, šta to zapravo znači, "na dorzalnoj strani iza sulkus koronariusa plak" upućen sam urologu sa dijagnozom "induratio penis plastica". Da pojednostavim radi toga što mi je penis kad je u erekciji ide u lijevu stranu tako da imam otežan odnos i teže održavam erekciju. Kao terapiju dobio sam e vitamin da uzimam oralno 2 puta po jednu tabletu 2 mjeseca. Koliko je to efikasno i da li je urolog postavio dobru dijagnozu i dao odgovarajuću terapiju? Hvala

    Odgovoreno: 04. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Na gornjoj strani penisa odmah iza glansa imate fibrozni plak-fibroznu promenu zbog koje se
      penis u erekciji krivi na stranu.
      to se tretira e vitaminom ali u krajnjem slucaju se leci operativno ako pravi smetnje pri odnosu.