Zanima me dali mi je dobar spermogram, posto pise hypospermia? Zapremina ejakulata 2ccm, vreme razdvajanja 10min, min. Viskozitet normalan ph vrednost 7, 7 pokretljivost i br spermatozoida normokineza 60% , hipokineza 20% , akineza 20% broj u 1 ccm 56. 875. 000 br. U celom ejakulatu 113. 750. 000 bojenje sprematograma: metoda bojenja; papanicolou normalne forme: 88. 8 pataloske forme: glava 4. 7, vrat 3. 6, rep 2. 7 dijagnoza hypospermia ne pijem ne spusim ne drogiram se, sportista sam. Treniram dzudo vec 13 godina, jednom sam dobio udarac u desni testis. Prima sam inekcije i proslo je.

    Odgovoreno: 04. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Hypospermija se odnosi na smanjenu kolicinu ejakulata/ispod 2 ml/.
      mozda niste ispostovali apstinencioni period.
      inace svi parametri spermograma od broja, pokretljivosti i forme su dobri.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #107344

    • Pa ja sam ispostovao sve, , dali treba da se lecim nesto? Pozz