Postovani, imam djveojk vec cetri mjeseca, posle cetri mjeseca njoj je nadjena hlamidija. A ja sam se testirao i nemam je. Stoga pitam da li je moguce da jedan partner ima hlamidiju a da ne prenese drugom?

    Odgovoreno: 31. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Tesko, iako je i imunitet od znacaja.
      medjutim testovi nisu sto posto sigurni.
      smatram da se i vi lecite bez obzira na rezultat testa ili da ponovite test.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #107316

    • Uradio sam test dva puta i oba puta je negativan na hlamidiju. Ukoliko pocnem sa lijecenjem a nemam hlamidiju zaista da li moze doci do nekih komplikacija? Sta mislite da uradim test i treci put? Hvala puno