Postovani, imam problem koji se manifestuje cestim mokrenjem, blagim bolom i peckanjem. Radio sam ultrazvuk i u nalazu stoji: oba bubrega normalnog polozaja, oblika, velicine i debljine parenhima, bez kalkuloze. Obostrano je naglasen pijelon, moguce zbog prepunjenosti mokracne besike. Mok. Besika prepunjena, osrtih kontura, bez patoloskog sadrzaja. Prostata jasnih kontura, homogene strukture, hipoehogenijeg izgleda, dimenzija 35 x 45 x 38 mm. Laboratorijske analize: urea 8. 1 rbc 22. 51, bac 76. Popio sam kutiju levomaxa od 500 mg deset dana a sada pijem nolicin 2 x 1 od 400 mg. Sto je najgore simptomi su i dalje isti. Molim za savet, inace imam 37 god. Pozdrav.

    Odgovoreno: 27. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Trebalo je da uradite i pregled mokrace -mikroskopski i bakterioloski/urinokultura/.
      eventualno i briseve uretre na bakterije, trichomonas, hlamidije, mikoplazme.
      lecenje bi onda islo po nalazima i antibiogramu.
      pokusajte u terapiju uvesti paraprotex i probiobalance tablete.
      videti na www. Biobalace. Rs