Pre sedam dana sam primetio sam crvene tackice na glavicu. Pre dva dana sam uradio urinokulturu i bris glansa. Urinokultura je bila sterilana dok je u brisu glansa nađen enterococcus spp. - masa. Takođe piše da je osetljiv na tri antibiotika a to su penicilin g, ampicilin i amoksicilin. Zanima me šta sada da radim i da li treba moja supruga da radi analize. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 27. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Supruga moze uraditi vaginalni i cervikalni bris kao i da odredi grupu vaginalnog sekreta.
      odnosi neko vreme neka budu sa zastitom.
      mozda mozete popiti 1 kutiju antibiotika a potom nastaviti sa paraproteks i probiobalance
      tabletama.
      videti na www. Suplementi-srb. Com