Imam 20 godina u poslednje vreme osecam nelagodu i bol u testisima ponekad me boli a ponekad je samo nelagodan osecaj na testisima nema otoka mokraca je u redu ne vidim promenu jedino mislim da imam neku lopticu iznad testisa u kanalima izmedju kao da postoji neka sundjerasta loptica koju kada dodirujem boli, osecam i kao da se bol prenosi na donji deo ledja i prepone sta je u pitanju?

    Odgovoreno: 27. 10. 2012.

Komentari na pitanje: #107123

    • Da li mislite da postoji mogucnost da imam tumor posto je bol ostar i sevajuci?