Poštovani, imam 54 godine i imam probleme sa eriktilnom disfunkcijom koja nije jako izražena ali postoji već 5-6 godina. Zadnjih 10-tak godina redovno koristim antihipertenzive i beta- blokatore (trenutno koristim dilatrend 12. 5mg 1+1/2 uveče i prilinda 5 mg takođe 1+1/2 uveče) moje pitanje je kontraidnkikovanost levitre i cialisa u odnosu na navedenu terapiju. Hvala

    Odgovoreno: 29. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Niti jedan od pde5 inhibitora koje ste naveli nisu u kontraindikaciji sa lekovima za pritisak
      koje pijete, ali bez obzira na to budite oprezni i ne zloupotrebljavajte ni levitru ni cialis.
      povremeno konsultujte kardiologa o stanju kvs.