Da li prisustvo antispermatozoidnih antitela kod mene i supruge oznacava da ona i ja ne mozemo da imamo decu da nismo kompatibilni i da bi sa drugim partnerima normalno ostvarili trudnocu??

    Odgovoreno: 26. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Ne, to sigurno ne znaci.
      to se uspesno leci promenom nacina ishrane i suplementima, medikamentozno i
      u procesu vto deblokadom spermatozoida specijalnim postupkom.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #107114

    • Da li to onda znači da ta antitela što imamo su u našem organizmu bez obzira na partnera? Mislim da imam i drugu ženu da li bi mi nestala ta antitela? Hoću da kazem da želim dete i da ako sa mojom ženom ne mogu da imam, voleo bi da imam makar sa drugom. . .