Poštovanje. Dva do tri mjeseca, poslije mokrenja mi izlazi jako mala kolicina sluzi iz penisa. Ne stalno, npr. Sad mi sluz se nije pojavila mjesec dana, i danas poslije pokrenja je. Ne osjecam nikakve probleme, nista me ne boli, seksualni zivot mi je u redu. Da li da koristim neke tablete? S poštovanjem.

    Odgovoreno: 26. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Mozete uraditi briseve uretre na bakterije, gljivice, trihomonas vag. I da eventualno lecenje
      ide po nalazima.
      druga mogucnost je da uzimate paraprotex i probiobalance.
      videti na www, biobalance. Rs