Poštovani, moje dete ima 6 godina i od nedavno se žali na neprijatan miris svog penisa. Doktor nam je preporučio mast neosporin. Počela sam sa upotrebom pre nedelju dana ali izgleda da efekta nema. Naredni simptom koji se pojavio je bio kao mali iscedak urina posle tuširanja, izgledalo je kao nekontrolisano, na šta se i samo dete zbunilo. Odmah sam ga odvela u laboratoriju gde smo uradili analizu urina kojom ništa nije ustanovljeno. Ponovo se isto ''kapanje'' desilo i jutros, dakle samo dva dana nakon laboratorije. Da li može biti nekakav početak dijabetesa? Pozdrav

    Odgovoreno: 26. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Proverite osnovne laboratorijske analize krvi i mokrace a uradite i
      urinokulturu bez obzira sto je nalaz mokrace bio dobar.
      ukoliko svi nalazi budu uredni predlazem da u terapiju uvedete:
      paraprotex tab. 2x1/4 tablete i tab. Probiobalance 1/2 tablete
      da posise.
      videti na www. Suplementi-srb. Com