Prilikom stavljanja kondoma dolazi do spustanja/padanja penisa, sta je problem i kako da ga resim? Inace, prilikom odnosa penis ne dozivi bas potpunu erekciju kao kod drkanja, a glavic je mekan tako da jedva i stavim kondom, moram da ga rasirim pa ga navucem, a ne kao sto treba, jer ne mogu, glavic je mekan. . Pomagajte, unaprred hvala

    Odgovoreno: 26. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Uzimajte suplemente neko vreme /panax ginseng, rhodiolin, vital man/.
      videti na www. Suplementi-srb. Com
      za postapavanje po nekada i pde5 inhibitore/levitra, cialis/.