Postovani doktore, u zadnje vreme (6-7 meseci) imam dosta pehova sa devojkama sto se tice seksualnih odnosa, tice se prvenstveno erekcije i cvrstine penisa, sve bude dobro do predigre, bude podignut, ali posle odredjenog vremena se opusti i vise ne moze da se digne, treba mi mozda opet jedno pola sata da ga ja rukom podignem i da stavim kondom, ili se u toku seksa jednostavno spusti, tako da sam se par puta crvenio pred devojkama. . Ne koristim nikakve tablete tipa vijagre i sl. Ali u zadnjih godinu i po dana radim nocne smene, malo spavam, citao sam da i to ima uticaja, ali i kad budem odmoran, isto se desava. . Ujutru bude podignut bas dugo, stoji 2-3 sata ali predvece kad treba u akciju, to se desi. . Nisam se do sada obracao lekarima, ali se kanim da odem uskoro, sta mi vi predlazete da uradim. Veliki pozdrav, hvala

    Odgovoreno: 30. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Ocigledno da je psihogene prirode pa ako to sami ne mozete da prevladate,
      onda se javite klinickom psihologu.
      pokusajte da o tome ne razmisljate. Vise se odmarajte i opustite se. Ishrani
      posvetite najvecu paznju.
      koristite suplemente.