Ozenjensam4 godine i jos nemam djece, a radim ko lud al bez rezultata. Radio sam nalaz ipokazao mi je da su usporeni, tj. , 5% aktiwni. Sta da radim po tom pitanju?

    Odgovoreno: 25. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Da pretpostavimo da su svi ostali vazni parametri spermograma u redu na osnovu
      vaseg dopisa.
      treba traziti uzrok smanjene pokretljivosti i kauzalno leciti.
      zato se javite vasem urologu.
      druga je mogucnost da mi na meil posaljete skeniran kompletan spermogram i sve nalaze koje ste
      do sada uradili.