Postovani, konstantno imam urinarne infekcije esc. Coli posto se vec 12 godina borim sa njom postala sam rezistenta na vecinu lekova pa mi je uglavnom terapija panklav 625 mg, pre dve godine mi je zatvorena stoma zbog dijagnoze neurogene besike, konstanto koristim katetere pa je inf i normalna u tom slucaju. . Zbog konstantnih bolova i visokih temperatura (39, 4; 39, 6; 39, 2. . .) cesto sam u bolnici gde mi je stalna terapija longacef amikacin novalgetol klometol, a sada je utvrdjeno i ostecenje bubrega. . Moje pitanje glasi posto sam zbog svega ovoga izuzetno smrsala i trenutno moja kilaza iznosi 47 kg kolika je dozvoljena doza koriscenja panklava jer ja konstanto povracam i stalno sam gladna a terapiju moram da imam makar i kao profilaksu zbog infekcija, jer ponekad pomislim da zbog svih rezultata koje dobijam i zelje mojih lekara da se brze oslobodim infekcije pada u senku to sto se ja zbog tih terapija bukvalno "topim " i vise ne mogu da izdrzim sve te terapije? Pozdrav

    Odgovoreno: 25. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Pokusajte da u pauzama koriscenja antibiotika koristite paraprotex tablete/"biljni antibiotik"/ i
      probiobalance tablete /probiotik/.
      nikada ne koristite antibiotik bez probiotika.
      koristite sto vise tecnosti.
      uzimajte redovno suplemente.
      za vise imate moj meil: bocokic@gmail. Com