Imam 35god. I imam strasne probleme posle odigrane partije fudbala, pojavljuje: se bol u donjem delu stomaka, bol odnosno pritisak u debelom crevu, bol u preponama, tesko hodam, bukvalno nemogu da podignem nogu ili pak se oslonim na nju. Bio sam kod urologa svi rezultati urin i mokraca su ok, mocu neidem da mokrim. Samo mi je receno da mi je osetljiva prostata, malo je uvecana i imam hemoroide. Interesujeme sta da radim? Dali da prestanem da se bavim fudbalom a mnogo volim taj sport ili postoji neko drugo resenje? Sta mi je ciniti?

    Odgovoreno: 25. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Kod gastroenterologa da se pogleda endoskopski debelo crevo.
      stolicu dajte na bakterioloski pregled na bakterije i gljivice a uradite i spermokulturu.
      sa nalazima se mozete javiti na moj meil: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na broj i datum ovog odgovora.