Poštovani! Imam 55 godina i do pre mesec dana nisam imao nikakvih problema. Moj problem je što prilikom seksuaalnog odnosa kod predigre penis bude prilično čvrst, međutim posle nekog vremena 1-2min pri samom odnosu penis bude mlitav. Tako ne mogu zadovoljiti suprugu i osećam se grozno. Molio bih vas za savet.

    Odgovoreno: 24. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Javiti se na uroloski pregled kako bi se iskljucilo neko moguce urolosko obolenje.
      ako je sve ok onda povremeno koristite neki od pde5 inhibitora /cialis, levitra/,
      uz striktno postovanje njihovih kontraindikacija.
      na duze staze mozete koristiti biljne preparate.
      ako se odlucite za ovu soluciju onda se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com