Osjecam potrebu za mokrenjem, kao pritisak, urin je normalne boje, nista me ne boli niti pece ni prije ni prilikom mokrenja i primjetila sam na desnoj preponi u visini pubicne kosti oteklinu koja takodjer ne boli ni na dodir ni inace? Sto mi je jos cudnije, cini mi se da za vrijeme odnosa i nakon ta tegoba prestane i pojavi se ponovo nakon nekoliko dana, ovo traje zadnjih 14 dana?

    Odgovoreno: 25. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Uraditi osnovne laboratorijske pretrage, urinokulturu i pregled kod ginekologa.
      ukoliko ginekolog kaze da oteklina koju opisujete nije ginekoloske geneze, onda
      potrazite i hirurga da to pogleda i iskljuci eventualnu kilu.