Postovani, 10 dana primam terapiju zbog bakterije escherichia coli i opet isto >100. 000cfu. . . . . Ovih dana imala sam puno gasova tako da mi se pojavise hemoroidi vani i poce da me boli, kao zapaljenje koje nikako da prestane, sad me i sa strana boli. . . . I zapalilo se cini mi se. . . . Imam 3o g i pre 3 god carski i nakon toga s vremena na vreme imam probleme sa tvrdom stolicom-hemoroidi, stavim fakti mast i ono nestanu al nikako mi se nije zapalilo kao sad. . . . Je li opasno i sta da stavim. . . Hvala

    Odgovoreno: 25. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Neregulisana i tvrda stolica "pravi"hemoroide.
      o uro infekciji sa eserihijom je na ovim stranicama mnogo pisano,
      pa se potrudite da to procitate.
      za prvi problem morate regulisati stolicu pravilnom ishranom, suplementacijom.
      tim merama ce te podizati i imunitet pa ce i eserihija da se suzbija.
      izbegavajte nekontrolisano uzimanje antibiotika.
      za vise mi se mozete obratiti na meil.