Pre 3-4 dana sam dobio udarac u levi test, tokom utakmice, osetio sam bol nije bio bas ono mnogo bolan a nije ni slab. . . Za manje od 15 min bol je prestala, ali nisam primetio da mi je testis otekao, mozda malo jeste, svaki udarac koji primis mesto malo otece to je normalno. . Takodje sutra daj me je malo boleo stomak ispod pupka, posle je prestao, nekad osetim neko peckanje ali to je malo i malo traje sad to ne znam jer je od materijala gaca ili zbog udarca, mestrubirao sam 3-4 x od udarca, sperma je normalna, jake bele boje, ali na testisu kad malo pomeram kozicu, vidim neke neravnine, u smislu vena iznutra na nekim mestima, ali sve u svemu me ne boli, juce sam igrao fudbal nisam osecao bol. . . Jel nije opasno?

    Odgovoreno: 25. 10. 2012.

Komentari na pitanje: #106858

    • Pozdrav za vas doktore. Neznam koliko sam pogodila sto vam u ovom komentaru pisem koji je moj problem ali pokusacu sa nadom da cete mi odgovoriti. Vec u tri navrata od prosle god a po pauzi od po 4, 5 meseca u medjuvremenu, mi se vraca eserihija koli u mokraci. Izlecim je natibioticima jakim po dve kutije ali nakon svakog njenog smirivanja, da tako kazem, dok mi je rezultat cist, ja osetim povremene i blage simptome tipa skoro bezocejan nagon u besici a nema nista, onda kao neke strujne nagone u donjem delu besike koji variraju, i tako to sve ukrug. Ponavljam, ove smetnje imam samo dok je bakterija izlecena tj primirena, tj dok mi je rezultat cist. Cudne su mi te smetnje zasto ih imam povremeno ako mi je rezultat cist. Molila bih vas za odgovor i recite mi da li je to opasno sto osecam. Napominjem da sam u prvom navratu imala eserihiju 50 000, u drugom, 20 000 a u trecem 40 000. . . Unapred zahvalna i cekam vas odgovor.