Pre mesec dana, otprilike osetio sam bol u levom testisu, mokraca mi je bila vrlo losa, lekar mi je prepisao da pijem pancef 400, nista mi nije bilo bolje. Onda se bol preneo na desni testis, a levi me nije boleo, ali s mi testisi natekli i odozdo kad pipnem tvrdo je i kao orah. Otiso sam kod urologa, dao mi je da primam longacef 2g, 10 dana, i da pijem chymoral i da stavljam burove obloge. Nista mi nije bilol bolje, tada mi je urolog dao amikacin 2g, i dexason amp, da primam sedam dana i dexason tri dana. Malo mi je bilo bolje, nije me bolelo toliko, a onda sam sa drugarom nosio neke merdevine i opet me zabolelo. Opet na kontrolu mi je urolog dao da pijem levomax 500g, i reko da nije zadovoljan i da uradim uv i komplet laboratoriju. Bas se plasim, i ne mogu vise daizdrzim, dosadilo mi je i ne mogu da radim, inace se bavim gradjevinskim poslovima. Sta moze to da bude, dok mi ne stignu svi rezultati bas se plasim. Hvala unapred

    Odgovoreno: 24. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Verovatno je neka upala/orhiepididimitis/ali moze biti i nesto ozbiljnije.
      pretpostavljam da ste do sada uradili sve potrebne laboratorijske i ultrazvucne preglede.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #106857

    • Upravo sam pronasla naziv dijagnoze. . Tinnitus sa kojom zivim vise od 25 godina. Sada mi je 57. To sto mi je specijalista rekao u srbiji, da je to ostecenje zivca koji proizvodi zvuk, i dan danas mi zuji, susti u levom uhu. Misleci da je mozda pronadjen lek, pre 5 godina sam ponovo trazila lek u americi gde sada zivim. Prvo je specijalista mislio da je tumor koji pritiska zivac. Poslije snimanja glave, samo su me nazvali i rekli da nije tumor. . . Ja sam se pomirila sa tim i dan danas mi susti. Ne volim tisinu a ni jaku buku. Ovaj vebsajd je zaista dobar, sad mi je mnogo lakse sto sam ovo procitala a i napisala. .