Pozdrav svima! Pre 5 godina mi se tokom malo grubljeg seksa pojavio crvenkast bolan otok na obodu glansa. Splasnuo je posle par dana i sve je izgledalo ok. Ali kasnije se, odmah ispod glansa, pojavilo nešto što vrlo podseća na proširenu venicu. I glavic je tu malo promenio oblik i boju. Ta promena je veličine nokta i povremeno boli. Izgleda da se povećava iz godine u godinu. Posetio sam dvojicu urologa. Prvi je rekao da je u pitanju dilatirana vena dorsalis penis. Nije dao terapiju. Drugi je rekao da je nalaz uredan. I da se to ne dira jer ne remeti funkciju penisa. Imam 24 godine. Nemam drugih zdravstvenih problema. Molim za savet. Hvala

    Odgovoreno: 24. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Na vase pitanje je tesko odgovoriti bez pregleda.
      ako niste zadovoljni odgovorima koje ste dobili od urologa koji su vas
      pregledali, onda se obratite jos negde za drugo misljenje.