Doktore, imam 34 godine i u zadnje vreme pri seksualnom odnosu, tj. Na kraju nikako ne mogu da svrsim a osecam da pocinje, i na pola odnosa pocenje da mi se spusta. . . I nikada ne zavrsim do kraja. . . Plasim se jer je do skora sve bilo kako treba. Molim vas posavetujte me sta da radim!

    Odgovoreno: 21. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Vidite sa vasim urologom da se eventualno ne radi o nekoj upalnoj promeni na prostati ili nekom
      drugom uroloskom organu koja bi mogla biti uzrok vasih problema.
      predlazem za duze vreme suplementaciju.
      povremeno mozete uzimati i cialis.