Postovani, vec dva ipo meseca imam problema sa potencijom, mislim da se radi o prostatitisu, nebakterijskom, s obzirom da nema nikakva infekcija u krvi i mokraci, pio sam palitrax, i ciprocilin, a sada sam uzeo sinacilin, malo se poboljsa dok pijem, i cim prestanem opet isto, pomozite, sta da radim, bio sam i kod urologa, potencija mi je bila vrhunska pre ovoga, vec pocinjem da padam u depresiju, da li mislite da je to prosatitis ili ipak nesto drugo, s obzirom da nisam imao problema prilikom mokrenja, osim malog peckanja, a nisam ni isao cesto, ni nocu ustajao, zbog toga mislim da ipak nije prostatitis, uradio sam i ultrazvuk, sve je u najboljem redu, osim malo peska u desnom bubregu, sta da radim, kako da vratim potenciju. Molim odgovor. Hvala

    Odgovoreno: 18. 10. 2012.
    • Poštovani,
      Predlazem da uzimate: paraproteks tab. 2x1 pre jela
      probiobalance tab. 1 dnevno sazvakati
      sir. Organic noni 2x1 supena kasika pre jela
      vital man tab. 2x1 posle jela
      za mesec dana ce se situacija promeniti.
      o preparatima se obavestite na www. Suplementi-srb. Com